پورتال اطلاع رسانی بیمه و بازار
امروز : پنج شنبه ۴ خرداد ماه ۱۳۹۶
درخواست عضویت ویژه نمایندگان و کارگزاران رسمی بیمه
  • پورتال اطلاع رسانی بیمه و بازار
  • پورتال اطلاع رسانی بیمه و بازار
  • پورتال اطلاع رسانی بیمه و بازار
  • پورتال اطلاع رسانی بیمه و بازار
  • پورتال اطلاع رسانی بیمه و بازار
  • پورتال اطلاع رسانی بیمه و بازار
  • پورتال اطلاع رسانی بیمه و بازار
پورتال اطلاع رسانی بیمه و بازارپورتال اطلاع رسانی بیمه و بازارپورتال اطلاع رسانی بیمه و بازارپورتال اطلاع رسانی بیمه و بازارپورتال اطلاع رسانی بیمه و بازارپورتال اطلاع رسانی بیمه و بازارپورتال اطلاع رسانی بیمه و بازار
سامانه استعلام آنلاین حق بیمه
نمایندگان و کارگزاران رسمی بیمه حاضر در پورتال (1080)
بیمه نامه شخص ثالث خودرو
بیمه شخص ثالث یکی از انواع بیمه‌های مسئولیت است که مسئولیت راننده را در مقابل اشخاص دیگر (ثالث) بیمه می‌کند. منظور از شخص ثالث، کلیه اشخاصی است که در اثرحوادث وسائل نقلیه موتوری زمینی دچار زیانهای بدنی و یا مالی می‌شوند؛ اعم از اینکه داخل و یا خارج از وسیله نقلیه بیمه شده باشند، بغیر از راننده مسبب حادثه.
بیمه نامه بدنه خودرو
هر خودرویی، علاوه بر استهلاک طبیعی در معرض خطرات و حوادث فیزیکی غیر قابل پیش‌بینی قرار دارد که این خطرات ممکن است هزینه‌های سنگینی را برای شما ایجاد کنند. بیمه بدنه خودرو این نوع هزینه‌ها را جبران می‌نماید.
بیمه زندگی (عمر)
هدیه ای برای آنها که واقعا دوستشان دارید ... دوست داشتن و عاشق کسی بودن یعنی همیشه برای صلاح او برنامه ریزی و عمل کردن حتی اگر حالا متوجه بزرگی و اهمیت کار ما نباشد ...چرا داشتن بیمه زندگی (عمر) برای همه ما یک نیاز ضروری است ؟چون دوست داریم دوران بازنشستگی خود را در کنار خانواده با داشتن حقوق بالا در رفاه و آرامش سپری کنیم.
بیمه مسئولیت مدنی
بیمه نامه آتش سوزی
خانه شما می‌تواند بخش مهمی از سرمایه و دارایی شما در زندگیتان باشد. با این بیمه نامه‌ می‌توانید امنیت این سرمایه ارزشمند را در مقابل خطر آتش سوزی تامین کنید.
بیمه نامه حوادث مسافرتی
چرا باید بیمه حوادث مسافرتی بخرم؟این شرایط را در نظر بگیرید... - بدلیل شرایط آب و هوایی و غذا های نامناسب دچار گرمازدگی، مسمومیت و بیماری شده و نیاز به مراقبت های پزشکی دارید. - چمدان خود را در فرودگاه گم کرده اید و نیاز به وسایل ضروری دارید. - کیف خود را گم کرده اید و داروهای شما در آن بوده است. شما نیاز به خرید دارو هایتان دارید. - کیف پول و مدارک شما به سرقت رفته است و شما به پول و مدارک جدید نیاز دارید. - بدلیل بیماری یا فوت نزدیکان مجبور به بازگشت از سفر خود هستید.اینها تعدادی از مخاطراتی هستند که ممکن است در سفرتان با آنها مواجه شوید.
بیمه درمان تکمیلی
با توجه به گسترش امکانات و تکنولوژی جدید درمانی و افزایش روز افزون هزینه های پزشکی، بیمه درمان تکمیلی پوشش مناسبی برای رفع نگرانیهای جدی بیمه گزاران و امکان خوبی برای تامین بخش مهمی از هزینه های مازاد بر تعرفه های بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح و ... بیمه شدگان در زمان بروز بیماریها و حوادث می باشد.
بیمه باربری
سایر بیمه نامه ها
حامیان

"نیاز بیمه‌ای خود را همزمان از صدها نماینده و کارگزار بیمه در سراسر کشور استعلام کنید، ایرانی لایق بهترین‌ها است"

اطلاعات تماس
دفتر مرکزی : تهران، انتهای گاندی جنوبی،
بلوار بهاران،ساختمان بانک سپه، واحد 2
تلفن پشتیبانی : 88194620-021
پست الکترونیک : info@iraninsurers.com
شبکه های اجتماعی
پورتال اطلاع رسانی بیمه و بازار
پورتال اطلاع رسانی بیمه و بازار
پورتال اطلاع رسانی بیمه و بازار
پورتال اطلاع رسانی بیمه و بازار
پورتال اطلاع رسانی بیمه و بازار
پورتال اطلاع رسانی بیمه و بازار
" پایگاه اطلاع رسانی ایران اینشوررز" پایگاهی مستقل و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد که استفاده از خدمات آن رایگان بوده و مسئوليت تعیین صحت اطلاعات بر عهده بازدیدکننده می باشد. © تمامی حقوق برای شرکت توسعه تجارت الکترونیک مهرکام بین الملل محفوظ است و کپی برداری از مطالب بدون کسب اجازه ممنوع می باشد.
عضو هستید؟
لطفاً نام کاربری و رمز عبور را به صورت صحيح وارد نمائيد
رمز عبور را فراموش کرده ام
پشتیبانی آنلاین
به ایران اینشوررز
اولین پورتال جامع ارتباط تجاری بازار ، نمایندگان و کارگزاران بیمه کشور خوش آمدید.
لطفا برای حضور در پورتال، پروفایل خود را تکمیل فرمایید.
تکمیل پروفایل و حضور در این پورتال برای نمایندگان و کارگزاران بیمه رایگان است.

 
تکمیل پروفایل خروج از حساب
 
iraninsurers.comiraninsurers.com - هقشدهدسعقثقس.زخئ - صصص.هقشدهدسعقثقس.زخئ