امروز : پنج شنبه ۲۹ شهريور ماه ۱۳۹۷
درخواست عضویت ویژه نمایندگان و کارگزاران رسمی بیمه
چگونگی کاهش نرخ سود بانک‌‌ها بر سوداوری بیمه‌‌ها
يکشنبه ۲۹ بهمن ماه ۱۳۹۶
پورتال اطلاع رسانی بیمه و بازار
"کاهش نرخ سود بانک‌‌ها بر درامد سرمایه‌‌گذاری و سوداوری بیمه‌‌ها تاثیرگذار خواهد بود."
به گزارش ریسک نیوز،به نقل از  روابط‌عمومی بیمه‌کوثر، نوید خاندوزی، مدیر سرمایه‌گذاری شرکت بیمه کوثر، ضمن بیان مطلب فوق، تصریح‌کرد:  بررسی درآمد شرکت های بیمه از محل سپرده‌گذاری در سیستم بانکی، نشان از اثرگذاری کاهش نرخ سود و افزایش ریسک سپرده‌گذاری در بانک‌ها بر روند سرمایه‌گذاری بیمه‌ها دارد. قراردادهای مربوط به سپرده‌گذاری بلند‌مدت شرکت‌های بیمه در بانک‌ها، در حال منقضی شدن بوده و باید سپرده‌‌گذاری با نرخ جدید صورت گیرد. سپرده‌گذاری در بانک‌ها، به‌صورت ریالی است؛ مگر آنکه شرکتی درآمد ارزی داشته باشد. بیمه‌ها حق ورود به بازار ارز و خرید و فروش ارز و سکه را ندارند؛ ضمن اینکه رسالت شرکت‌های بیمه نیز ورود به این حوزه و ایجاد موج در بازارها نیست.
بازدهی مناسب سرمایه‌گذاری در سهام شرکت‌های بورسی برای بیمه‌کوثر
نوید خاندوزی در رابطه با وضعیت بیمه‌کوثر بیان‌کرد: چند ماه قبل با توجه به فضای اقتصادی کشور، پیش‌بینی نرخ ارز، نرخ سود بانکی و غیره با در نظر گرفتن حد نصاب‌های آیین‌نامه”۶۰ “بیمه مرکزی، تغییراتی در سبد سرمایه‌گذاری بیمه‌کوثر اعمال شد و بخشی از منابع مالی شرکت به خرید سهام شرکت‌های بورسی ازجمله پالایشگاه اصفهان، پتروشیمی خراسان، پتروشیمی جم و سرمایه‌گذاری غدیر تخصیص یافت. خوشبختانه این سرمایه‌گذاری تاکنون بازدهی مناسبی برای شرکت به ارمغان داشته است. ضمن اینکه سرمایه‌گذاری در سهم‌هایی انجام شده که سود تقسیمی نیز خواهند داشت که در سوداوری سال‌های آتی موثر است. این سیاست تداوم داشته و مترصد فرصت مناسب برای خرید بیشتر سهم و حضور پررنگ‌تر در بازار سرمایه هستیم. استراتژی شرکت کسب حداکثر سود از منابع مالی موجود است؛ البته تلاش می‌شود در دوران فراز بازار سرمایه، خریدی صورت نگیرد.
سرمایه‌گذاری در بازار استارتاپ‌ها به‌طور جدی بررسی می‌شود
مدیر سرمایه‌گذاری بیمه‌کوثر افزود: شرکت به‌طور جدی در حال بررسی و مطالعه شرایط بازار استارتاپ‌ها بوده و به‌زودی سرمایه‌گذاری در حوزه استارتاپ‌ها در قالب صندوق‌های مخاطره‌پذیر یا به شکل سرمایه‌گذاری مستقیم انجام خواهد شد. همچنین به‌منظور جلب رضایت مشتریان، ایجاد اپلیکیشن برای ارایه خدمات نیز در دست بررسی است.
اطلاعات تماس
دفتر مرکزی : تهران، انتهای گاندی جنوبی،
بلوار بهاران،ساختمان بانک سپه، واحد 2
تلفن پشتیبانی : 88194620-021
پست الکترونیک : info@iraninsurers.com
شبکه های اجتماعی
پورتال اطلاع رسانی بیمه و بازار
پورتال اطلاع رسانی بیمه و بازار
پورتال اطلاع رسانی بیمه و بازار
پورتال اطلاع رسانی بیمه و بازار
پورتال اطلاع رسانی بیمه و بازار
پورتال اطلاع رسانی بیمه و بازار
" پایگاه اطلاع رسانی ایران اینشوررز" پایگاهی مستقل و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد که استفاده از خدمات آن رایگان بوده و مسئوليت تعیین صحت اطلاعات بر عهده بازدیدکننده می باشد. © تمامی حقوق برای شرکت توسعه تجارت الکترونیک مهرکام بین الملل محفوظ است و کپی برداری از مطالب بدون کسب اجازه ممنوع می باشد.
عضو هستید؟
لطفاً نام کاربری و رمز عبور را به صورت صحيح وارد نمائيد
رمز عبور را فراموش کرده ام
پشتیبانی آنلاین
به ایران اینشوررز
اولین پورتال جامع ارتباط تجاری بازار ، نمایندگان و کارگزاران بیمه کشور خوش آمدید.
لطفا برای حضور در پورتال، پروفایل خود را تکمیل فرمایید.
تکمیل پروفایل و حضور در این پورتال برای نمایندگان و کارگزاران بیمه رایگان است.

 
تکمیل پروفایل خروج از حساب
 
iraninsurers.comiraninsurers.com - هقشدهدسعقثقس.زخئ - صصص.هقشدهدسعقثقس.زخئ