امروز : شنبه ۲۸ مهر ماه ۱۳۹۷
درخواست عضویت ویژه نمایندگان و کارگزاران رسمی بیمه
سیزده آذر روز بیمه گرامی باد
دوشنبه ۱۳ آذر ماه ۱۳۹۶
پورتال اطلاع رسانی بیمه و بازار
هرساله ,اعضا بزرگ خانواده صنعت بیمه کشورسیزده آذر  روز بیمه جشن میگیرند .
این روز فرصتی مناسبی است تا بیمه گران مروری کوتاه بر آنچه در این صنعت انجام شده و آنچه که قرار است انجام شود بپردازند.
سیزده آذر امسال البته با سالهای پیش تفاوتهای اساسی دارد .

صنعت بیمه کشورمان در برهه‌ای مهم و فرازی سترگ از تحولات اقتصادی,اجتماعی کشورمان قرار گرفته که   همیاری و ایفای نقشی بس وسیع تر و گسترده تر در حمایت و پشتیبانی از توسعه اقتصادی ,اجتماعی کشور و اشخاص حقیقی و حقوقی از وی اکنون انتظار میرود.

در راستای اجرای هر چه موفق آمیزتر سیاست ,,اقتصاد مقاومتی ,,صنعت بیمه میتواند باپتانسیل بالای حمایتی خویش نقشی بی نظیر در همکاری با سایر بخش‌ها در کشور ایفا نماید.

به همین ترتیب ,درراستای تحقق برنامه چشم انداز بیست ساله کشور و برنامه ششم توسعه ,سهم درنظر گرفته شده برای مشارکت بازار بیمه در تولید ناخالص داخلی بیانگر سطح توقعات و همراهی صنعت بیمه در توسعه اقتصادی و اجتماعی کشورمان از سوی دولت و مسولان ارشد است.

واقعیت اینست که صنعت بیمه در ایران به لحاظ حد توانگری کل و نیز دانش مدیریتی -کارشناسی و فنی ممتازی برخوردار است که توانایی تامین خدمات پشتیبانی  جامع از برنامه های کلان اقتصادی دولت و جامعه سرافراز کشورمان را دارد.

حضور بیمه مرکزی ایران بعنوان بازوی توانای دولت و نقش اساسی وی در هدایت -نظارت و تعمیم صنعت و بازار بیمه ایفا میکند که بر استحکام و افزایش ضریب اعتماد بازار بیمه بطور بی نظیری در نزد عموم افزوده است.

شرکت های بیمه ایرانی در کشورمان  با توانمندیهای شاخص سرمایه‌ای ,مدیریتی ,کارشناسی و فنی  در پذیرش ریسک‌ها و نگهداری و انتقال اتکایی مازاد خسارت و سرمایه اکنون به درجه‌ای از رشد -دانش سازمانی دست یافته‌اند که در منطقه خاورمیانه و خلیج همیشه فارس از ممتازترین جایگاه حرفه‌ای برخوردارند .

وجود بازار بزرگ ملی با جمعیتی هشتاد میلیونی و بازارهای کشورهای منطقه با ظرفیت بیش از سیصد میلیون نفر ,پتانسیل ارزشمندی از رشد بازار بیمه را در مدیریت ریسک های متنوع داخلی و نیز در حوزه حمایت از صادرات خدمات و کالاها پیش روی صنعت بیمه کشورمان قرار داده است.

با برخوردار بودن از اساتید مجرب حاضر در داخل صنعت بیمه های بازرگانی و دانشکدهای متعددی که رشته تخصصی بیمه را به بهترین وجه آموزش میدهند ,هرساله فارغ التحصیلان باهوش و با استعدادی را به اندازه نیاز بازار بیمه کشور تربیت و بدین ترتیب بر پشتوانه های علمی و مهارتی نیروی انسانی  بازار بیمه بطور مستمر میافزایند.

صنعت و بازار بیمه کشورمان اکنون از فرصت حضور بیش از چهل هزار کارگزاران و نمایندگان زبده و پرتلاش در هدایت و توزیع خدمات بیمه بصورت شبکه مویرگی در اقصی نقاط کشور بهره مند است که از جمله سرمایه‌ها و  ویژگیهای بی نظیر آن میتوان برشمرد.

به همت بیمه مرکزی ایران صنعت بیمه کشورمان از یک شبکه بادانش و مسلط حرفه‌ای ارزیابان خسارت بیمه‌ای در انواع رشته‌ها برخوردار است که  یارای تسریع و تسهیل خدمات رسانی حدفاصل شرکت های بیمه تا درب محل اقامت خسارت دیدگان را دارند .

همه آنچه که گفته شد حکایت از توانگری و پتانسیل بالای سرمایه -مدیریت و نیروی انسانی فنی و کارشناسی است که میتوانند صنعت بیمه را در خدمتگذاری و حمایت طرح‌ها و برنامه های اقتصادی خانوار ,مشاغل ,منطقه‌ای و ملی موفق گردانند.

از درگاه خداوند متعال خواهانیم که صنعت بیمه ازحمایت های لازم و بایسته‌ای که در راستای اصلاح ساختار و محدودیت های قانونی و جذب سرمایه گذاری نیاز دارد ,آنچنان از سوی دولت و مجلس محترم شورای اسلامی مورد حمایت و پشتیبانی قرار گیرد که بتواند در ایفای نقش ملی خویش بسیار قدرتمندانه تر و مبسوط تر در اختیار خدمتگزاری به هموطنان شریف و دولت محترم باشد.
🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
روز۱۳آذر بر کلیه همکاران و اعضا خانواده صنعت بیمه کشورمان مبارک باد.

کارشناس مطالعات ریسک و بیمه /حمیدرضا حاجی اشرفی
اطلاعات تماس
دفتر مرکزی : تهران، انتهای گاندی جنوبی،
بلوار بهاران،ساختمان بانک سپه، واحد 2
تلفن پشتیبانی : 88194620-021
پست الکترونیک : info@iraninsurers.com
شبکه های اجتماعی
پورتال اطلاع رسانی بیمه و بازار
پورتال اطلاع رسانی بیمه و بازار
پورتال اطلاع رسانی بیمه و بازار
پورتال اطلاع رسانی بیمه و بازار
پورتال اطلاع رسانی بیمه و بازار
پورتال اطلاع رسانی بیمه و بازار
" پایگاه اطلاع رسانی ایران اینشوررز" پایگاهی مستقل و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد که استفاده از خدمات آن رایگان بوده و مسئوليت تعیین صحت اطلاعات بر عهده بازدیدکننده می باشد. © تمامی حقوق برای شرکت توسعه تجارت الکترونیک مهرکام بین الملل محفوظ است و کپی برداری از مطالب بدون کسب اجازه ممنوع می باشد.
عضو هستید؟
لطفاً نام کاربری و رمز عبور را به صورت صحيح وارد نمائيد
رمز عبور را فراموش کرده ام
پشتیبانی آنلاین
به ایران اینشوررز
اولین پورتال جامع ارتباط تجاری بازار ، نمایندگان و کارگزاران بیمه کشور خوش آمدید.
لطفا برای حضور در پورتال، پروفایل خود را تکمیل فرمایید.
تکمیل پروفایل و حضور در این پورتال برای نمایندگان و کارگزاران بیمه رایگان است.

 
تکمیل پروفایل خروج از حساب
 
iraninsurers.comiraninsurers.com - هقشدهدسعقثقس.زخئ - صصص.هقشدهدسعقثقس.زخئ