امروز : شنبه ۲۸ مهر ماه ۱۳۹۷
درخواست عضویت ویژه نمایندگان و کارگزاران رسمی بیمه
نگران نباشید ,دولت پشتیبان شماست
شنبه ۱۱ آذر ماه ۱۳۹۶
پورتال اطلاع رسانی بیمه و بازار
این جمله ارزشمند به هنگام و بسیار تاثیر گذار از سوی  جناب آقای دکتر جهانگیری معاون اول رییس جمهور این هفته  در سفر به منطقه زلزله زده کرمانشاه  در  میان جمع هموطنان زلزله زده در راستای اطمینان خاطر سازی  زیاندیدگان بیان شده است.
در واقع  سخنان معاون اول ریاست جمهوری که از اخبار سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش شد چنین بود."نگران بازپرداخت وام های بازسازی اعطایی نباشید,دولت پشتیبان شماست ,شما دولت دارید ,دولت در کنار شماست اکنون فقط به فکر بازسازی و آسایش خانواده خویش باشید و..."
دولت به درستی اکنون در شرایط بسیار سخت روحی -جسمی- مالی  زلزله زدگان ,در کنار آنها قرار گرفته و با همکاری و همراهی خردمندانه وانساندوستانه سایر نهادها و سازمانهای رسمی ومردم نهاد کشوردر صدد جبران خسارتها در سه مرحله  زمانبندی شده تحت عنوان:اسکان اضطرای -اسکان موقت -اسکان دایم بر آمده‌اند .

در همین سفر وزیر صنعت ,معدن و بازرگانی به خبرنگار سیمای جمهوری اسلامی در خصوص نحوه کمک های دولت به اصناف و واحد های صنعتی خسارت دیده , پاسخ دادند :در بررسی های صورت پذیرفته تاکنون مشخص شده است که ۳۱۰۰واحد صنفی و ۷۷واحد صنعتی در این واقعه تخریب شده‌اند بطوریکه صاحبان آنها سرمایه های خود را از دست داده‌اند .دولت برای کمک به این عزیزان ,بخشی از کمک‌ها را بصورت بلاعوض و بخشی از کمک‌ها را بصورت تسهیلات کم بهره پرداخت میکند.شنیدن این جملات و اعلام برنامه های فوری حمایتی  دولت از هموطنان زلزله زده قابل تحسین است.

از سوی دیگر خبرهایی که متاسفانه کمتر به اطلاع افکار عمومی  رسیده حضور سریع و فعالانه  کارشناسان چند شرکت بیمه در منطقه زلزله زده به منظور برآورد و ارزیابی میزان خسارتهای وارده و باز گردانیدن شرایط وضعیت زندگی و شغلی  بیمه گذاران به پیش از وقوع  
 زلزله است.!!!

دو مکانیزم اجرایی کاملا متفاوت در جبران خسارتها قابل مشاهده است  که البته هر دو روش  در جای خود لازم و بجا هستند.!!!

اما کدامیک از این روش‌ها منطقی تر و کم هزینه تر و بدون تعهدات  آتی  برای مردم و بار مالی کمتر برای  دولت‌ها هستند ؟؟؟!!!
 با توجه به تجربیات بدست آمده اکنون با مطالعات تطبیقی -مزایا و معایب نحوه  جبران خسارتها ازطریق مکانیزم بیمه گری و مکانیزم تسهیلات بانکی  ,ارجحیت جبران خسارتهای حوادث و فجایع  طبیعی  مشخص میگردد. !؟!

شرکت های بیمه -شبکه کارگزاری و نمایندگی که به  عرضه پوششهای  بیمه‌ای پرداخته بودند  اکنون در صدد جبران خسارتهای بیمه گذاران هستند ,ارزش حمایت,,خدمات بیمه,,در زندگی امروزی را به اثبات رساندند.
از دولت محترم تدبیر و امید انتظار میرود پس از ۸۲ سال حضور صنعت بیمه بازرگانی در کشورمان با حمایت از ,,,سیستم بیمه گری شرایط  مدیریت مالی  ,,جبران خسارتهای طبیعی به  طور جامع به صندوق حوادث غیر مترقبه و صنعت بیمه بازرگانی کشور واگذار گردد و در ترویج فرهنگ مدیریت ریسک و بیمه- بیمه گران ایرانی  را یاری نمایند.

کارشناس مطالعات ریسک و بیمه /حمید رضا حاجی اشرفی
اطلاعات تماس
دفتر مرکزی : تهران، انتهای گاندی جنوبی،
بلوار بهاران،ساختمان بانک سپه، واحد 2
تلفن پشتیبانی : 88194620-021
پست الکترونیک : info@iraninsurers.com
شبکه های اجتماعی
پورتال اطلاع رسانی بیمه و بازار
پورتال اطلاع رسانی بیمه و بازار
پورتال اطلاع رسانی بیمه و بازار
پورتال اطلاع رسانی بیمه و بازار
پورتال اطلاع رسانی بیمه و بازار
پورتال اطلاع رسانی بیمه و بازار
" پایگاه اطلاع رسانی ایران اینشوررز" پایگاهی مستقل و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد که استفاده از خدمات آن رایگان بوده و مسئوليت تعیین صحت اطلاعات بر عهده بازدیدکننده می باشد. © تمامی حقوق برای شرکت توسعه تجارت الکترونیک مهرکام بین الملل محفوظ است و کپی برداری از مطالب بدون کسب اجازه ممنوع می باشد.
عضو هستید؟
لطفاً نام کاربری و رمز عبور را به صورت صحيح وارد نمائيد
رمز عبور را فراموش کرده ام
پشتیبانی آنلاین
به ایران اینشوررز
اولین پورتال جامع ارتباط تجاری بازار ، نمایندگان و کارگزاران بیمه کشور خوش آمدید.
لطفا برای حضور در پورتال، پروفایل خود را تکمیل فرمایید.
تکمیل پروفایل و حضور در این پورتال برای نمایندگان و کارگزاران بیمه رایگان است.

 
تکمیل پروفایل خروج از حساب
 
iraninsurers.comiraninsurers.com - هقشدهدسعقثقس.زخئ - صصص.هقشدهدسعقثقس.زخئ