امروز : پنج شنبه ۲۴ آبان ماه ۱۳۹۷
درخواست عضویت ویژه نمایندگان و کارگزاران رسمی بیمه
ابتدا خودتان به اندازه کافی اتکائی بپذیرید ،بعد ما براي سايرين محدوديت ايجاد کنيم
چهارشنبه ۱۷ آبان ماه ۱۳۹۶
پورتال اطلاع رسانی بیمه و بازار
عبدالناصر همتی ، رئیس کل بیمه مرکزی گفت: این شرکت‌های بیمه‌ای که می‌گویند بیمه‌های دیگر وارد اتکایی نشوند، ابتدا خودشان به اندازه مورد نیاز بیمه اتکایی بپذیرند، بعد ما به بیمه‌های مستقیم اعلام می‌کنیم که اتکایی نپذیرند.
به گزارش ریسک نیوز،عبدالناصر همتی ، رئیس کل بیمه مرکزی ، در پاسخ به یکی از مدیران عامل بیمه ای  که در نامه‌ای خواسته بود شرکت‌های بیمه مستقیم اجازه فعالیت در بخش اتکایی را نداشته باشند، گفت: این شرکت‌های بیمه‌ای که می‌گویند بیمه‌های دیگر وارد اتکایی نشوند، ابتدا خودشان به اندازه مورد نیاز بیمه اتکایی بپذیرند، بعد ما به بیمه‌های مستقیم اعلام می‌کنیم که اتکایی نپذیرند.
وی افزود:هر یک از دو بیمه اتکایی ما امروز ٢٥٠ میلیارد تومان سرمایه دارند. مفهوم آن این است که هر یک به اندازه هزار میلیارد تومان می‌توانند حق بیمه داشته باشند. شما بروید ببینید کدام‌یک از آنها این میزان حق بیمه دارند. اگر بیشتر از ٥٠ میلیارد تومان حق بیمه دارند، بیایند و اعلام کنند تا ما برای سایرین محدودیت ایجاد کنیم.
همتی اذعان داشت : وقتی از آنها می‌پرسیم چرا اتکایی نمی‌پذیرید، می‌گویند ریسک‌ها زیان‌ده هستند. خب اگر قرار باشد ریسک‌ها همه سودده باشند که به شما نمی‌سپارند. شما هم باید ریسک کنید. بنابراین تا وقتی مطمئن نشویم که واگذاری‌های اتکایی شرکت‌های بیمه در داخل بدون پاسخ باقی نمی‌ماند، مانع بیمه‌های دیگر برای پذیرش اتکایی نمی‌شویم.
رئیس کل در ادامه گفت : از سوی دیگر در شرایطی که پس از برجام هنوز نتوانسته‌ایم پوشش‌های کامل از بیمه‌های خارجی بگیریم و از پوشش‌های داخل استفاده می‌کنیم؛ ازبین‌بردن این ظرفیت به نفع کشور نیست. اگر مطمئن شویم که بیمه‌های اتکایی خصوصی ما و بیمه مرکزی و بیمه ایران می‌توانند پوشش کامل داشته باشند، حتما به بیمه‌های مستقیم اجازه ورود به اتکایی را نمی‌دهیم.
اطلاعات تماس
دفتر مرکزی : تهران، انتهای گاندی جنوبی،
بلوار بهاران،ساختمان بانک سپه، واحد 2
تلفن پشتیبانی : 88194620-021
پست الکترونیک : info@iraninsurers.com
شبکه های اجتماعی
پورتال اطلاع رسانی بیمه و بازار
پورتال اطلاع رسانی بیمه و بازار
پورتال اطلاع رسانی بیمه و بازار
پورتال اطلاع رسانی بیمه و بازار
پورتال اطلاع رسانی بیمه و بازار
پورتال اطلاع رسانی بیمه و بازار
" پایگاه اطلاع رسانی ایران اینشوررز" پایگاهی مستقل و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد که استفاده از خدمات آن رایگان بوده و مسئوليت تعیین صحت اطلاعات بر عهده بازدیدکننده می باشد. © تمامی حقوق برای شرکت توسعه تجارت الکترونیک مهرکام بین الملل محفوظ است و کپی برداری از مطالب بدون کسب اجازه ممنوع می باشد.
عضو هستید؟
لطفاً نام کاربری و رمز عبور را به صورت صحيح وارد نمائيد
رمز عبور را فراموش کرده ام
پشتیبانی آنلاین
به ایران اینشوررز
اولین پورتال جامع ارتباط تجاری بازار ، نمایندگان و کارگزاران بیمه کشور خوش آمدید.
لطفا برای حضور در پورتال، پروفایل خود را تکمیل فرمایید.
تکمیل پروفایل و حضور در این پورتال برای نمایندگان و کارگزاران بیمه رایگان است.

 
تکمیل پروفایل خروج از حساب
 
iraninsurers.comiraninsurers.com - هقشدهدسعقثقس.زخئ - صصص.هقشدهدسعقثقس.زخئ