امروز : يکشنبه ۱ مهر ماه ۱۳۹۷
درخواست عضویت ویژه نمایندگان و کارگزاران رسمی بیمه
احتمال قریب الوقوع تغییر در راس هرم مدیریتی بیمه ایران
يکشنبه ۳۰ خرداد ماه ۱۳۹۵
پورتال اطلاع رسانی بیمه و بازار
در حالیکه بیمه ایران طی سالهای اخیر فراز و فرود های مدیریتی بسیاری را تجربه کرده ، اخبار و شنیده‌ها از احتمال استعفای مدیر عامل بزرگترین شرکت بیمه دولتی خبر‌‌ می‌دهد.
به گزارش ریسک نیوز،شنیده‌ها از احتمال تغییر مدیریتی در یکی از چهار شرکت بزرگ بیمه ای‌‌ می‌دهد.
در حالیکه  بیمه ایران  طی سالهای اخیر فراز و فرود های مدیریتی بسیاری را تجربه کرده ، اخبار و شنیده‌ها از احتمال  استعفای مدیر عامل بزرگترین شرکت بیمه دولتی خبر‌‌ می‌دهد.
اگر چه برخی اخبار از احتمال قریب الوقوع استعفای سید عباس حسینی که از شهریور ماه 94 سکان مدیریت بیمه ایران را در دست گرفت ، حکایت‌‌ می‌کند، اما اینکه استعفای وی پذیرفته شود یا خیر هنوز مشخص نیست.
احتمال رفتن حسینی از شرکت بیمه ایران در حالی است که احکام جدیدی در  شرکت مزبور  طی روزهای گذشته صادر شد به طوریکه از سوی حسینی  ، معاون توسعه مدیریت و منابع و سرپرست معاونت های حقوقی و هماهنگی امور استان‌ها ، معاونت فنی و معاونت برنامه ریزی و نو آوری بیمه ایران منصوب شدند.
طی این تغییرات جهانگیری در سمت سرپرست معاون فنی و جایگزین حیدری و زاهد نیا به عنوان سرپرست معاونت برنامه ریزی و نو آوری به عنوان جایگزین افتخاری منصوب شدند.
گفته شد این احکام جدید در بیمه ایران براساس مطالعات گسترده در جهت اعمال حاکمیت حرفه‌ای و نوین در شرکت و پس از تایید ساختار جدید بیمه ایران از سوی وزارت امور اقتصادی و دارایی و سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور صادر شد.
این گزارش‌‌ می‌افزاید، در حالیکه احتمال استعفای مدیر عامل بیمه ایران افزایش یافته برخی شنیده‌ها نیز از جایگزین های احتمالی وی خبر‌‌ می‌دهند که گویا احتمال  جایگزینی یکی از اعضا هیات مدیره این شرکت بر مسند مدیر عاملی قوت گرفته است.
اطلاعات تماس
دفتر مرکزی : تهران، انتهای گاندی جنوبی،
بلوار بهاران،ساختمان بانک سپه، واحد 2
تلفن پشتیبانی : 88194620-021
پست الکترونیک : info@iraninsurers.com
شبکه های اجتماعی
پورتال اطلاع رسانی بیمه و بازار
پورتال اطلاع رسانی بیمه و بازار
پورتال اطلاع رسانی بیمه و بازار
پورتال اطلاع رسانی بیمه و بازار
پورتال اطلاع رسانی بیمه و بازار
پورتال اطلاع رسانی بیمه و بازار
" پایگاه اطلاع رسانی ایران اینشوررز" پایگاهی مستقل و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد که استفاده از خدمات آن رایگان بوده و مسئوليت تعیین صحت اطلاعات بر عهده بازدیدکننده می باشد. © تمامی حقوق برای شرکت توسعه تجارت الکترونیک مهرکام بین الملل محفوظ است و کپی برداری از مطالب بدون کسب اجازه ممنوع می باشد.
عضو هستید؟
لطفاً نام کاربری و رمز عبور را به صورت صحيح وارد نمائيد
رمز عبور را فراموش کرده ام
پشتیبانی آنلاین
به ایران اینشوررز
اولین پورتال جامع ارتباط تجاری بازار ، نمایندگان و کارگزاران بیمه کشور خوش آمدید.
لطفا برای حضور در پورتال، پروفایل خود را تکمیل فرمایید.
تکمیل پروفایل و حضور در این پورتال برای نمایندگان و کارگزاران بیمه رایگان است.

 
تکمیل پروفایل خروج از حساب
 
iraninsurers.comiraninsurers.com - هقشدهدسعقثقس.زخئ - صصص.هقشدهدسعقثقس.زخئ