امروز : پنج شنبه ۲۹ شهريور ماه ۱۳۹۷
درخواست عضویت ویژه نمایندگان و کارگزاران رسمی بیمه
نرم افزار بیمه عمر و درمان بیمه ما پیاده سازی می شود
يکشنبه ۲۳ خرداد ماه ۱۳۹۵
پورتال اطلاع رسانی بیمه و بازار
شرکت بیمه "ما" به منظوراجرای سیاست های مشتری مداری و رعایت حقوق مصرف کنندگان و آسایش مشتریان بامشارکت مجموعه ناسکو،نرم افزار بیمه عمر و درمان را مورد ارزیابی قرار داد تا با استفاده ازتکنولوژی روزآمد، در صدور این بیمه نامه تسریع و تسهیل شود.
به گزارش ریسک نیوز از روابط عمومی شرکت بیمه "ما"، مدیران یکی از شرکت های زیر مجموعه ناسکو با نامbest assistance طی دیداری با اسلامی  مدیر بیمه های عمر و سرمایه گذاری ، رضایی مدیر  بیمه های اتکایی و امور بین الملل و  نوربها مدیر خسارت بیمه های اشخاص شرکت بیمه "ما" در خصوص توسعه و اجرای سیاست های خدماتی مشتری مدارانه با استفاده از نرم افزار این شرکت در  خصوص بیمه نامه های عمر و درمان، مذاکراتی را انجام داده و برنامه‌ای را تدوین کردند.
 براساس این گزارش، مبنای مذاکرات مطرح شده این جلسه، در خصوص معرفی یک نرم افزار بیمه عمر و درمان از سوی شرکت best assistance بود.
طی این جلسه، مدیران شرکت بیمه "ما" و best assistance نیز در خصوص همکاری های آتی، تبادل دانش و تجربیات حرفه‌ای بیمه گری بحث و تبادل نظر داشتند که منجر به تدوین روش های جدید در صنعت بیمه خواهد شد  و طی جلسات آینده، این مباحث بارویکرد اجرایی و عملیاتی مورد ارزیابی قرار خواهد گرفت.
بر اساس نظرات مدیران شرکت بیمه "ما" استفاده از این نرم افزار در صنعت بیمه کشورمان،‌‌ می‌تواند به تسریع صدور بیمه نامه و دیگر فرآیندهای بیمه‌ای کمک شایانی داشته باشد به طوری که در تحقق هدف مشتری مداری صنعت بیمه ایران بسیار تاثیر گذار خواهد بود. 
قابل ذکر است؛ از آنجایی که مشتری مداری و رعایت حقوق مصرف کنندگان و  انجام خدمات بیمه‌ای شایسته و مناسب هدف اصلی بیمه "ما" به شمارمی رود؛ لذا ازتمامی زیرساختهای آی تی و نرم افزارهای موجود و فناورانه استفاده خواهد شد وازمجموعه هایی همچون ناسکو، درخلق ایده یاری گرفته‌‌ می‌شود. 
 قابل تامل است که شرکت بیمه "ما" علاوه براستفاده ازتکنولوژی مدرن توجه خاصی به ورودبیمه عمرودرمان به سبد مصرفی خانواده ایرانی داشته به طوری که  تسهیل وتسریع صدورو مصرف آن رادراولویت قرارداده است.تا انشالله در آینده‌ای نزدیک بیمه نامه از کالای لوکس به کالای ضروری تبدیل شود.
اطلاعات تماس
دفتر مرکزی : تهران، انتهای گاندی جنوبی،
بلوار بهاران،ساختمان بانک سپه، واحد 2
تلفن پشتیبانی : 88194620-021
پست الکترونیک : info@iraninsurers.com
شبکه های اجتماعی
پورتال اطلاع رسانی بیمه و بازار
پورتال اطلاع رسانی بیمه و بازار
پورتال اطلاع رسانی بیمه و بازار
پورتال اطلاع رسانی بیمه و بازار
پورتال اطلاع رسانی بیمه و بازار
پورتال اطلاع رسانی بیمه و بازار
" پایگاه اطلاع رسانی ایران اینشوررز" پایگاهی مستقل و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد که استفاده از خدمات آن رایگان بوده و مسئوليت تعیین صحت اطلاعات بر عهده بازدیدکننده می باشد. © تمامی حقوق برای شرکت توسعه تجارت الکترونیک مهرکام بین الملل محفوظ است و کپی برداری از مطالب بدون کسب اجازه ممنوع می باشد.
عضو هستید؟
لطفاً نام کاربری و رمز عبور را به صورت صحيح وارد نمائيد
رمز عبور را فراموش کرده ام
پشتیبانی آنلاین
به ایران اینشوررز
اولین پورتال جامع ارتباط تجاری بازار ، نمایندگان و کارگزاران بیمه کشور خوش آمدید.
لطفا برای حضور در پورتال، پروفایل خود را تکمیل فرمایید.
تکمیل پروفایل و حضور در این پورتال برای نمایندگان و کارگزاران بیمه رایگان است.

 
تکمیل پروفایل خروج از حساب
 
iraninsurers.comiraninsurers.com - هقشدهدسعقثقس.زخئ - صصص.هقشدهدسعقثقس.زخئ