امروز : شنبه ۲۸ مهر ماه ۱۳۹۷
درخواست عضویت ویژه نمایندگان و کارگزاران رسمی بیمه
تخفیف ۲۰ درصدی ثالث در قالب پرداخت سود سهام به سهامداران
دوشنبه ۱۴ تير ماه ۱۳۹۵
پورتال اطلاع رسانی بیمه و بازار
شرکتی تحت عنوان شرکت سرمایه گذاری آبادگران اشکان یکسری تسهیلات خاص به سهامدارانش در ازاء خرید سهام ارایه‌‌ می‌کند که یکی ازین خدمات صدور رایگان بیمه نامه شخص ثالث و ارایه ثالث همراه با تخفیف است که این تخفیف در پوشش سود سهام به سهامدار ارایه‌‌ می‌شود .
به گزارش ریسک نیوز،ارایه تخفیف های غیر فنی در رشته بیمه‌ای شخص ثالث طی سال های گذشته همیشه مورد انتقاد بوده تا جاییکه قانون جدید شخص ثالث اعمال تخفیف بیش از 2.5 درصد را مجاز ندانست ،در این راستا  ابلاغ قانون جدید ثالث شرکتهای بیمه را در اعمال تخفیف محدود کرد.
طی سال های گذشته همیشه راههای متعددی برای شرکتهای  جهت ارایه تخفیف مهیا بوده راههایی که در بسیاری از مواقع از دید نهاد ناظر پنهان مانده که البته این راههای دور زدن سقف مجاز تخفیف اکنون نیز مهیاست.
شواهد موجود نشان‌‌ می‌دهد ، شرکتی تحت عنوان شرکت سرمایه گذاری آبادگران اشکان یکسری تسهیلات خاص به سهامدارانش در ازاء خرید سهام ارایه‌‌ می‌کند که یکی ازین خدمات صدور رایگان بیمه نامه شخص ثالث و ارایه ثالث همراه با تخفیف است که این تخفیف در پوشش سود سهام به سهامدار ارایه‌‌ می‌شود .
گفتنی است، شرکت مزبور برای جذب سهامداران به ارایه کارتی تحت عنوان "سهم کارت " به سهامدارانش مبادرت‌‌ می‌ورزد که علاوه بر برخی مزایای این کارت که امکان خرید همراه با تخفیف سهامداران از فروشگاههای مختلف است یکی از ویژگی های "سهم کارت " صدور رایگان بیمه نامه های صاحبان سهم است علاوه بر اینکه حق بیمه های پرداختی اعم از ثالث ، بدنه و مسوولیت بر حسب تخفیف بیمه نامه و مبلغ بیمه نامه به سهم کارت و تحت عنوان سود سهام باز‌‌ می‌گردد.
علاوه براین دارندگان سهم کارت‌‌ می‌توانند از تخفیف 15 و 20 درصدی ثالث در اقساط چهار ماهه و تخفیف 20 تا 25 درصدی بیمه بدنه در اقساط 8 ماهه برخوردار شوند و  مبلغ تخفیف به عنوان سود سهام به حساب سهامداران واریز‌‌ می‌شود.
لازم بذکر است شرکت فوق در سال گذشته با یکی از چهار شرکت بزرگ بازار قرارداد داشته و طی این قرارداد صدور ثالث با تخفیف 20 درصدی  به صاحبان سهم ارایه‌‌ می‌شده است.
به طور مثال یکی از سهامداران شرکت مزبور که از تخفیفات ثالث 20 درصدی برخوردار شده ،سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان قم بوده است که اطلاعات ان در سایت این شرکت تحت عنوان صدور بیمه نامه ثالث با تخفیف موجود است .

گفتنی است ،سایت شرکت آبادسازان اشکان در  آدرس اینترنتی   erseto.com برای سهامدارانش قابل مشاهده است.
لازم بذکر است شرکت سرمایه گذاری آبادگران اشکان سال گذشته با برخی شرکتهای بزرگ بازار بیمه همکاری‌‌ می‌کرده  و برخی شنیده‌ها ازاحتمال  تداوم قرارداد این شرکت در سال جاری نیز خبر‌‌ می‌دهد اما باید دید با ابلاغ قانون جدید ثالث و منع تخفیف بیش از دو و نیم درصد آیا این همکاری که در قالب تخفیفات 15 تا 20 درصدی ثالث و در قالب پرداخت سود سهام  انجام‌‌ می‌شده همچنان ادامه‌‌ می‌یابد یا خیر ؟
اگر چه که شواهد نشان‌‌ می‌دهد ،راههای دور زدن تخفیفات مجاز در بازار بیمه کشور همچنان مهیاست.
اطلاعات تماس
دفتر مرکزی : تهران، انتهای گاندی جنوبی،
بلوار بهاران،ساختمان بانک سپه، واحد 2
تلفن پشتیبانی : 88194620-021
پست الکترونیک : info@iraninsurers.com
شبکه های اجتماعی
پورتال اطلاع رسانی بیمه و بازار
پورتال اطلاع رسانی بیمه و بازار
پورتال اطلاع رسانی بیمه و بازار
پورتال اطلاع رسانی بیمه و بازار
پورتال اطلاع رسانی بیمه و بازار
پورتال اطلاع رسانی بیمه و بازار
" پایگاه اطلاع رسانی ایران اینشوررز" پایگاهی مستقل و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد که استفاده از خدمات آن رایگان بوده و مسئوليت تعیین صحت اطلاعات بر عهده بازدیدکننده می باشد. © تمامی حقوق برای شرکت توسعه تجارت الکترونیک مهرکام بین الملل محفوظ است و کپی برداری از مطالب بدون کسب اجازه ممنوع می باشد.
عضو هستید؟
لطفاً نام کاربری و رمز عبور را به صورت صحيح وارد نمائيد
رمز عبور را فراموش کرده ام
پشتیبانی آنلاین
به ایران اینشوررز
اولین پورتال جامع ارتباط تجاری بازار ، نمایندگان و کارگزاران بیمه کشور خوش آمدید.
لطفا برای حضور در پورتال، پروفایل خود را تکمیل فرمایید.
تکمیل پروفایل و حضور در این پورتال برای نمایندگان و کارگزاران بیمه رایگان است.

 
تکمیل پروفایل خروج از حساب
 
iraninsurers.comiraninsurers.com - هقشدهدسعقثقس.زخئ - صصص.هقشدهدسعقثقس.زخئ