امروز : پنج شنبه ۲۹ شهريور ماه ۱۳۹۷
درخواست عضویت ویژه نمایندگان و کارگزاران رسمی بیمه
سرقت ساختگی برای دریافت خسارت از بیمه
سه شنبه ۲۸ ارديبهشت ماه ۱۳۹۵
پورتال اطلاع رسانی بیمه و بازار
رییس پلیس آگاهی پایتخت جزئیات سرقت ساختگی مرد طلافروش از مغازه خودش در خیابان پاسداران را تشریح کرد.
 
به گزارش ریسک نیوز،سردار عباسعلی محمدیان صبح امروز در حاشیه بازسازی صحنه سرقت مسلحانه از یک طلا فروشی در خیابان پاسداران در جمع خبرنگاران، گفت: صبح روز 7 بهمن سال گذشته یک مورد سرقت مسلحانه از طلافروشی به سامانه 110 اطلاع داده شد که طی آن با توجه به حساسیت موضوع، اکیپی از مأموران در محل حاضر شده و تحقیقات اولیه آغاز شد.
وی با بیان اینکه تحقیقات اولیه حاکی از این بود که این سرقت در دقایق اولیه باز کردن مغازه طلافروشی رخ داده بود، گفت: صاحب مغازه در اظهارات اولیه خود ادعا کرد که پس از باز کردن مغازه گاوصندوق مغازه را باز کرده و در حال چیدن طلاها در ویترین بوده که ناگهان دو مرد نقابدار با اسلحه وارد مغازه شده و اقدام به بستن دست‌ها و پاهای وی کردند.
رییس پلیس آگاهی پایتخت با اشاره به اظهارات این مرد، ادامه داد: مالباخته همچنین مدعی بود که سارقان علاوه بر سرقت طلا و جواهرات مغازه، سیستم دوربین‌های مداربسته طلافروشی را نیز سرقت کرده و با خود برده‌اند.
محمدیان با اشاره به پیگیری‌های پلیس، گفت: تیمی ویژه از کارآگاهان مشغول رسیدگی به این سرقت شده و ظرف مدت 25 روز دو عامل سرقت از این مغازه را در یکی از شهرستان‌های اطراف تهران شناسایی کردند.
وی با بیان اینکه سرانجام حدود سه ماه پس از سرقت، دو متهم شناسایی شده دستگیر شدند، تصریح کرد: در بازجویی از این افراد آنان معترض شدند که سرقت ساختگی بوده و صاحب مغازه از آنان خواسته است که از طلافروشیش سرقت کنند.
رییس پلیس آگاهی پایتخت با اشاره به احضار صاحب طلافروشی و انجام تحقیقات از او، اظهار کرد: این مرد پس از روبرو شدن با دو فرد دستگیر شده سخنان قبلی‌اش را تغییر داده و اعتراف کرد که به خاطر رهایی از دست طلبکاران این نقشه را کشیده است.
محمدیان با بیان اینکه متهم به دلیل کلاهبرداری و فریب مأموران پلیس مجرم شناخته شد، گفت: صاحب این مغازه حدود هفت میلیارد تومان بدهی داشته و قصد داشته تا بخشی از آن را از طریق بیمه دریافت کند که با اقدام به موقع پلیس دستگیر و در رسیدن به هدفش ناکام ماند.
وی با بیان اینکه تحقیقات برای شناسایی اموال مسروقه همچنان ادامه دارد، گفت: پرونده این مرد از دادسرای ناحیه 34 به دادسرای ناحیه 4 ارجاع شده و مالباختگان می‌توانند برای پیگیری پرونده خود به اداره یکم پلیس آگاهی مراجعه کنند.
به گزارش ایسنا گروهی از شهروندان با تجمع مقابل مغازه طلافروشی پیگیر این ماجرا بودند. برخی از آنان گمان می‌کردند که بناست حکم اعدام در این محل اجرا شود.
اطلاعات تماس
دفتر مرکزی : تهران، انتهای گاندی جنوبی،
بلوار بهاران،ساختمان بانک سپه، واحد 2
تلفن پشتیبانی : 88194620-021
پست الکترونیک : info@iraninsurers.com
شبکه های اجتماعی
پورتال اطلاع رسانی بیمه و بازار
پورتال اطلاع رسانی بیمه و بازار
پورتال اطلاع رسانی بیمه و بازار
پورتال اطلاع رسانی بیمه و بازار
پورتال اطلاع رسانی بیمه و بازار
پورتال اطلاع رسانی بیمه و بازار
" پایگاه اطلاع رسانی ایران اینشوررز" پایگاهی مستقل و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد که استفاده از خدمات آن رایگان بوده و مسئوليت تعیین صحت اطلاعات بر عهده بازدیدکننده می باشد. © تمامی حقوق برای شرکت توسعه تجارت الکترونیک مهرکام بین الملل محفوظ است و کپی برداری از مطالب بدون کسب اجازه ممنوع می باشد.
عضو هستید؟
لطفاً نام کاربری و رمز عبور را به صورت صحيح وارد نمائيد
رمز عبور را فراموش کرده ام
پشتیبانی آنلاین
به ایران اینشوررز
اولین پورتال جامع ارتباط تجاری بازار ، نمایندگان و کارگزاران بیمه کشور خوش آمدید.
لطفا برای حضور در پورتال، پروفایل خود را تکمیل فرمایید.
تکمیل پروفایل و حضور در این پورتال برای نمایندگان و کارگزاران بیمه رایگان است.

 
تکمیل پروفایل خروج از حساب
 
iraninsurers.comiraninsurers.com - هقشدهدسعقثقس.زخئ - صصص.هقشدهدسعقثقس.زخئ