امروز : پنج شنبه ۲۹ شهريور ماه ۱۳۹۷
درخواست عضویت ویژه نمایندگان و کارگزاران رسمی بیمه
گرانترین و ارزان ترین کتابهای بیمه / بودجه مورد نیاز خرید کل کتابهای بیمه ای نمایشگاه کتاب + جدول
شنبه ۱۸ ارديبهشت ماه ۱۳۹۵
پورتال اطلاع رسانی بیمه و بازار
بودجه مورد نیاز برای تهیه یک مجموعه تمام بیمه‌ای در نمایشگاه بیست نهم که ۱۱۵ مجموعه را شامل‌‌ می‌شود بالغ بر رقم ۱۳.۲۶۷.۲۶۴ ریال است یعنی به طور متوسط هر کتاب تقریباً ۱۱.۵ هزار تومان .

به گزارش ریسک نیوز،به نظر شما برای تهیه یک سری کامل از کتابهای مرتبط با رشته بیمه در بیست و نهمین نمایشگاه  بین المللی کتاب چه بودجه‌ای مورد نیاز است ؟
ارزانترین و گران ترین کتابهای بیمه‌ای با چه قیمتی ارائه‌‌ می‌شود ؟ و بسیاری از سوالاتی که ممکن است علاقه مندان به صنعت بیمه را برای یافتن  پاسخ  آنها و بازدید از نمایشگاه علاقه مند کند .
طبق  گزارش   انجمن ریسک و بیمه  ایران از  پایگاه روابط عمومی پژوهشکده  بیمه حدود 130 عنوان موضوع  در غرفه 65 سالن107 بیست و نهمین  نمایشگاه بین المللی کتاب ارائه شده است و علاقه مندان‌‌ می‌توانند برای تهیه و آشنایی با  انتشارات  این پژوهشکده به این محل مراجعه نمایند.  

اما طبق بررسی پایگاه اطلاع رسانی نمایشگاه کتاب 115 عنوان کتاب و نشریه و یا مجموعه های گردآوری شده در پایگاه اطلاع رسانی نمایشگاه کتاب به ثبت رسیده است  که اکثریت آنها متعلق به انتشارات شابک و پژوهشکده بیمه وابسته به بیمه مرکزی‌‌ می‌باشد.

طی این لیست که به صورت اختصاصی در  کانال انجمن ریسک و بیمه تهیه و  تقدیم حضور عزیزان و اساتید عزیز خواهد شد  لیست کاملی از عناوین کتب و نویسندگان و مبلغ مورد نیاز برای تهیه هر یک از این مجموعه‌ها تهیه شده است.

اما آیا‌‌ می‌دانید بودجه مورد نیاز برای تهیه  یک مجموعه تمام بیمه‌ای در نمایشگاه بیست نهم  که 115 مجموعه را شامل می  شود بالغ بر  رقم 13.267.264 ریال‌‌ می‌باشد . یعنی به طور متوسط هر کتاب تقریباً 11.5 هزار تومان .

اما در این مجموعه ارزانترین اثر ارائه شده با قیمت 10000 ریال مربوط به کتاب بیمه برای اقشار کم درآمد نوشته  اولیویر ماهول ، ویجی کالاواکوندا‌‌ می‌باشد . و گرانترین کتاب ارائه شده  کتاب جامع آموزش بیمه - جلد اول   به مبلغ 370 هزار ریال و کتاب ریاضیات اکچوئری برای ریسک های احتمالی عمر    نوشته  دیوید سی.ام دیکسون   به مبلغ  360 هزار ریال تعیین شده است.

در این مجموعه بعد از پژوهشکده بیمه بیشترین عنوان کتاب در حوزه بیمه  را  تحت عنوان نویسندگان خارجی‌‌ می‌توان به رادنی لستر و   ولادیمیر آی‌رو‌تار هر یک با سه عنوان کتاب منتشر شده ، نامید و در کتابهای اساتید داخلی به کتابهای عرضه شده توسط  نویسندگان معروفی چون محمود صالحی ، علی اکبر پارسا ، آیت کریمی و حسین فاتحیزاده و آقای حسین پور و بقایی به عنوان معتبر ترین کتابهای حوزه بیمه اشاره کرد.

عباس طیبی / انجمن ریسک و بیمه ایران
پورتال اطلاع رسانی بیمه و بازار
پورتال اطلاع رسانی بیمه و بازار
پورتال اطلاع رسانی بیمه و بازار
پورتال اطلاع رسانی بیمه و بازار عباس طیبی / انجمن ریسک و بیمه ایران
اطلاعات تماس
دفتر مرکزی : تهران، انتهای گاندی جنوبی،
بلوار بهاران،ساختمان بانک سپه، واحد 2
تلفن پشتیبانی : 88194620-021
پست الکترونیک : info@iraninsurers.com
شبکه های اجتماعی
پورتال اطلاع رسانی بیمه و بازار
پورتال اطلاع رسانی بیمه و بازار
پورتال اطلاع رسانی بیمه و بازار
پورتال اطلاع رسانی بیمه و بازار
پورتال اطلاع رسانی بیمه و بازار
پورتال اطلاع رسانی بیمه و بازار
" پایگاه اطلاع رسانی ایران اینشوررز" پایگاهی مستقل و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد که استفاده از خدمات آن رایگان بوده و مسئوليت تعیین صحت اطلاعات بر عهده بازدیدکننده می باشد. © تمامی حقوق برای شرکت توسعه تجارت الکترونیک مهرکام بین الملل محفوظ است و کپی برداری از مطالب بدون کسب اجازه ممنوع می باشد.
عضو هستید؟
لطفاً نام کاربری و رمز عبور را به صورت صحيح وارد نمائيد
رمز عبور را فراموش کرده ام
پشتیبانی آنلاین
به ایران اینشوررز
اولین پورتال جامع ارتباط تجاری بازار ، نمایندگان و کارگزاران بیمه کشور خوش آمدید.
لطفا برای حضور در پورتال، پروفایل خود را تکمیل فرمایید.
تکمیل پروفایل و حضور در این پورتال برای نمایندگان و کارگزاران بیمه رایگان است.

 
تکمیل پروفایل خروج از حساب
 
iraninsurers.comiraninsurers.com - هقشدهدسعقثقس.زخئ - صصص.هقشدهدسعقثقس.زخئ