امروز : پنج شنبه ۲۹ شهريور ماه ۱۳۹۷
درخواست عضویت ویژه نمایندگان و کارگزاران رسمی بیمه
ابتکار نماینده سرمد برای افزایش فروش بیمه نامه های عمر
يکشنبه ۲۴ ارديبهشت ماه ۱۳۹۶
پورتال اطلاع رسانی بیمه و بازار
نماینده بیمه سرمد، با هدف جلوگیری از کاهش فروش بیمه‌نامه‌های عمر و سرمایه‌گذاری اقدام به برگزاری جشنواره‌ در اصفهان کرد.
به گزارش ریسک نیوز، محبوبه محمد باقری،نمایندگی 1621 اصفهان بیمه سرمد، با هدف جلوگیری از کاهش فروش بیمه‌نامه‌های عمر و سرمایه‌گذاری در ماه‌های پایانی سال 1395، اقدام به برگزاری جشنواره‌ای در این حوزه نمود.
محمد باقری، مدیر این نمایندگی که به عنوان راهبر فروش بیمه‌های عمر نیز مشغول به فعالیت است، در طرحی خلاقانه این جشنواره 2ماهه را با عنوان « جشنواره فروش بهاره بیمه نامه های عمر و پس انداز» برگزار و جوایزی را برای بازاریابانی که در فرصت تعیین شده به فروشی بیش از 400.000.000 ریال در بیمه نامه عمرو پس انداز دست می‌یافتند، تعیین کرد.
وی درخصوص این طرح می‌گوید:«همانگونه که فعالان بازار بیمه‌‌ می‌دانند به دلیل مشغله مشتریان در ایام پایانی سال و ایام نوروز در اسفند و فروردین ماه فروش بیمه‌نامه‌های اختیاری به شکل چشمگیری کاهش می‌یابد. به همین دلیل ما برای بازاریابان این نمایندگی، طرحی تشویقی را در نظر گرفتیم تا با انگیزه بیشتری در این ماه‌های پرمشغله، برای فروش بیمه‌نامه‌های عمر و سرمایه‌گذاری اقدام کنند.» وی با اشاره به لزوم فرهنگ‌سازی در حوزه فروش بیمه‌های عمر و سرمایه‌گذاری، برگزاری جشنواره‌ها و طرح‌های تشویقی را در افزایش انگیزه بازاریابان و جذب مشتریان بیشتر در این حوزه موثر دانست.
گفتنی است: با پایان یافتن مهلت این جشنواره، 2 نفر از بازاریابان این نمایندگی که در جذب بیمه‌نامه‌های عمر و سرمایه‌گذاری عملکرد بهتری داشتند، بعنوان برندگان جشنواره معرفی شده و طی مراسمی در حضور رئیس و معاون شعبه چهارباغ لوح سپاس و هدایایی به ایشان تقدیم شد.
اطلاعات تماس
دفتر مرکزی : تهران، انتهای گاندی جنوبی،
بلوار بهاران،ساختمان بانک سپه، واحد 2
تلفن پشتیبانی : 88194620-021
پست الکترونیک : info@iraninsurers.com
شبکه های اجتماعی
پورتال اطلاع رسانی بیمه و بازار
پورتال اطلاع رسانی بیمه و بازار
پورتال اطلاع رسانی بیمه و بازار
پورتال اطلاع رسانی بیمه و بازار
پورتال اطلاع رسانی بیمه و بازار
پورتال اطلاع رسانی بیمه و بازار
" پایگاه اطلاع رسانی ایران اینشوررز" پایگاهی مستقل و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد که استفاده از خدمات آن رایگان بوده و مسئوليت تعیین صحت اطلاعات بر عهده بازدیدکننده می باشد. © تمامی حقوق برای شرکت توسعه تجارت الکترونیک مهرکام بین الملل محفوظ است و کپی برداری از مطالب بدون کسب اجازه ممنوع می باشد.
عضو هستید؟
لطفاً نام کاربری و رمز عبور را به صورت صحيح وارد نمائيد
رمز عبور را فراموش کرده ام
پشتیبانی آنلاین
به ایران اینشوررز
اولین پورتال جامع ارتباط تجاری بازار ، نمایندگان و کارگزاران بیمه کشور خوش آمدید.
لطفا برای حضور در پورتال، پروفایل خود را تکمیل فرمایید.
تکمیل پروفایل و حضور در این پورتال برای نمایندگان و کارگزاران بیمه رایگان است.

 
تکمیل پروفایل خروج از حساب
 
iraninsurers.comiraninsurers.com - هقشدهدسعقثقس.زخئ - صصص.هقشدهدسعقثقس.زخئ