امروز : چهارشنبه ۲۹ دي ماه ۱۳۹۵
درخواست عضویت ویژه نمایندگان و کارگزاران رسمی بیمه
به پورتال ایران اینشوررز خوش آمدید.
لطفا قبل از تکمیل پروفایل نمایندگی خود ، موارد زیر را مطالعه فرمایید:
 
1- ایران اینشوررز ،  اولین پورتال ارتباط تجاری بازار ( بیمه­ گذاران) با نمایندگان و کارگزاران رسمی بیمه کشور است. این پورتال در واقع نوعی نمایشگاه مجازی ( B2C) است که هدف اصلی آن "صرفا" بازارسازی و برقراری ارتباط تجاری بدون تعطیلی و محدودیت جغرافیایی برای نمایندگان و کارگزاران محترم بیمه با مردم و متقاضیان انواع بیمه نامه در سراسر کشور‌‌ می‌باشد.
2- تکمیل پروفایل در پورتال صرفا مختص به نمایندگان و کارگزاران محترمی است که فعال بوده و دارای پروانه نمایندگی و کارگزاری معتبر باشند. 
3- هرگونه ارتباط با متقاضیان (بیمه گذاران) مستقیما توسط نمایندگان و کارگزاران و "خارج" از پورتال صورت پذیرفته و پورتال ایران اینشوررز  هیچگونه نقش و یا مسئولیتی در این خصوص ندارد.
4- "هیچگونه" صدور الکترونیکی و غیر الکترونیکی بیمه نامه و یا نقل و انتقال مالی بین نمایندگان و بیمه گذاران و نیز سایر عملیات بیمه گری در این پورتال صورت‌‌ نمی‌گیرد.
5- نمایندگان و کارگزاران محترم بیمه در سراسر کشور این امکان را دارند که به صورت رایگان پروفایل خود را تکمیل و نمایندگی خود را به صورت هوشمند و موثر به هزاران مراجعه کننده به پورتال معرفی نمایند. همچنین امکان ثبت نیازهای استخدام نیز به صورت رایگان پس از تکمیل پروفایل در اختیار نمایندگان و کارگزاران محترم قرار می­گیرد.
6- سایر امکانات منحصر به فردی که برای توسعه کسب و کار در این پورتال در اختیار نمایندگان و کارگزاران قرار می­گیرد ، پس از تکمیل پروفایل برای شما به عنوان اعضای طلایی فعال‌‌ می‌شود.
7- اطلاعات اولیه بیش از 31،000 نماینده و کارگزار محترم بیمه در این پورتال وجود دارد.درصورتیکه به هر دلیلی تمایل به معرفی نمایندگی خود در این پورتال ندارید،  موضوع را به واحد پشتیبانی ایران اینشوررز اعلام فرمایید تا اطلاعات نمایندگی شما "فورا" از بانک اطلاعاتی پورتال حذف شود.
8- لطفا قبل از تکمیل پروفایل نمایندگی خود ، ابتدا از وجود / عدم وجود  اطلاعات نمایندگی خود در پورتال مطلع شوید :

 
"برای عضویت در پورتال و تکمیل پروفایل نمایندگی، لطفاً کد نمایندگی خود را وارد کنید"
امکانات پورتال جهت استفاده نمایندگان و کارگزاران رسمی بیمه
کاتالوگ ساز
کاتالوگ ساز
استعلام آنلاین
استعلام آنلاین
درخواست مشاوره
درخواست مشاوره
پیشنهادات ویژه
پیشنهادات ویژه
مناقصات بیمه‌
مناقصات بیمه‌
جویای کار
جویای کار
معرفی در تلگرام
معرفی در تلگرام
کاتالوگ ساز آنلاین
در این بخش به راحتی‌‌ می‌توانید توسط ابزارهایی که بالای کادر وجود دارد و با حرکات ماوس به راحتی کاتالوگ خود را طراحی نمائید. امکانات زیادی مانند تغییر رنگ، تغییر اندازه، جابجایی، رسم خطوط، افزودن تصویر و ... وجود دارد. همچنین‌‌ می‌توانید نتیجه‌ی کار خود را در قالب فایلهای PDF ، PNG ، JPG ، SVG به صورت تک صفحه‌ای یا کلی ذخیره نمائید.
مشاهده استعلام های آنلاین بیمه گذاران
یکی از امکانات منحصر به فرد پورتال، سامانه استعلام آنلاین بیمه نامه از نمایندگان بیمه توسط مراجعین و بیمه گذاران است. این ماژول، دسترسی به استعلام های به عمل آمده و پاسخگویی به آنها را برای شما فراهم‌‌ می‌آورد که‌‌ می‌تواند تاثیر به سزایی در افزایش فروش شما به همراه داشته باشد.
ثبت آنلاین درخواست مشاوره
این ماژول، امکان ثبت آنلاین مشاوره توسط بیمه گذارن از نمایندگی نیز بر روی پروفایل شما فعال‌‌ می‌شود. در این حالت، مراجعین به پروفایل شما این امکان را خواهند داشت تا به صورت آنلاین از شما درخواست مشاوره به عمل آورده و یا جهت صدور بیمه نامه، به صورت اختصاصی برای شما پیغام بگذارند.
اطلاع رسانی پیشنهادات، تخفیفات و تسهیلات ویژه به بیمه گذاران
ماژول پیشنهادات  با هدف اطلاع رسانی در خصوص پیشنهادات ویژه نمایندگان بیمه طراحی و در صفحه اول پورتال نمایش داده‌‌ می‌شود. منظور از پیشنهاد ویژه‌‌ می‌تواند تخفیف در صدور بیمه نامه به مناسبتی خاص، ارائه هدیه به همراه بیمه نامه، بازدید و ارسال رایگان، ... و هر آنچه شما برای ایجاد تمایز و رضایتمندی بیمه گذاران در نظر گرفته اید، باشد. با این ماژول شما هر روز‌‌ می‌توانید پیشنهادات ویژه‌ای به بیمه گذاران عرضه کنید.
بازار مناقصات بیمه‌ای
مناقصات زیادی برای تامین نیازهای بیمه‌ای توسط سازمان‌ها و شرکت‌ها برگزار‌‌ می‌شود که در بسیاری از موارد از دید نمایندگان بیمه به دور‌‌ می‌مانند. شما‌‌ می‌توانید با مراجعه به این ماژول، به صورت روزانه در جریان آخرین مناقصات بیمه‌ای قرار بگیرید و برای موفقیت در این بازار جذاب و بزرگ، برنامه ریزی کنید.
مشاهده اطلاعات موارد جویای کار در بیمه
جذب نیروی انسانی متخصص، همواره یکی از دغدغه های نمایندگان بیمه است. در این سامانه شما‌‌ می‌توانید “ رزومه و مشخصات تماس علاقه‌مندان به فعالیت در صنعت بیمه “ را مشاهده کنید.
معرفی موثر و گسترده در شبکه اجتماعی (کانال تلگرام)
امروزه دیگر حضور مستمر در شبکه های اجتماعی به یک الزام برای موفقیت کسب و کار تبدیل شده و حضور موفق و تاثیر گذار در این شبکه‌ها تخصص و راز و رمزهای خودش را دارد. بدین منظور، پروفایل و پیشنهادات شما به صورت کاملا اختصاصی در کانال تلگرام هوش و موفقیت ایرانی با بیش از 37،000 عضو فعال (در حال افزایش) نمایش داده‌‌ شده و این تضمین به شما داده‌‌ می‌شود که در طول سال پروفایل شما حداقل 200،000 بار توسط اعضای کانال مشاهده شود.
1,200,000 ریال
تعداد استعلام های ثبت شده در پورتال
3856
تعداد مناقصات ثبت شده در پورتال
323
تعداد متقاضیان جویای کار
2270
آخرین مناقصات بیمه ( 323 مورد )
• مناقصه پوشش بیمه مسئولیت حرفه ای مهندسان
• فراخوان مناقصه بیمه عمر و حوادث گروهی کارکنان-نوبت دوم
• مناقصه گزار :وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی استان:تهران تاریخ شروع:26/10/95 عنوان آگهی :ارزیابی کیفی مناقصه برسی پرونده های بیمه ای مصدومین ترافیکی شرح آگهی : آگهی ارزیابی کیفی دستگاه مناقصه گزار : وزارت بهداشت درمان وآموزش پزشکی موضوع:ارزیابی کیفی مناق
• مناقصه گزار:بانک ملی ایران استان:تهران تاریخ شروع: 26/10/95 عنوان آگهی :فراخوان مناقصه بیمه عمر و حوادث گروهی کارکنان شرح آگهی : فراخوان مناقصه عمومی دو مرحله ای شماره 15/95نوبت اول بیمه عمر و حوادث گروهی کارکنان بانک ملی ایران در نظر دارد مناقصه عموم
• مناقصه بیمه تکمیلی حدود 300 نفر از پرسنل
• مناقصه انتخاب بیمه گر جهت بیمه های آتش سوزی
• مناقصه واگذاری بیمه جامع مسئولیت شهروندی
• آگهی مناقصه عمومی برگزار بیمه مسئولیت جامع شهرداری
آخرین استعلام های بیمه در پورتال (3856 مورد)
• بيمه عمر - بيمه شده 30 ساله
• ساير بيمه نامه ها - 8 مورد
• بيمه عمر - بيمه شده 35 ساله
• بيمه عمر - بيمه شده 36 ساله
• بيمه عمر - بيمه شده 19 ساله
• بيمه عمر - بيمه شده 27 ساله
• بيمه عمر - بيمه شده 29 ساله
• بيمه عمر - بيمه شده 30 ساله
شغل مورد نظر
توانمندی ها
درخواست
کارشناس خسارت
کارشناس ارزیاب خسارت درمان
مشاهده
کارشناس مالی و اداری
کارهای مالی و اداری - بازاریابی و فروش
مشاهده
کارشناس مالی و اداری
حسابداری حقوق و دستمزد.کار با سیستم حسابداری همکاران سیستم
مشاهده
کارشناس صدور بیمه نامه
تسلط به کامپیوتر، روابط عمومی عالی، آشنا به امور مالی و بیمه ای
مشاهده
کارشناس IT
برنامه های گرافیکی
مشاهده
مسئول دفتر (منشی)
فوق دیپلم حسابداری.اشنا به Word و Excel.
مشاهده
تحصیلدار
روابط عمومی بالا
مشاهده
کارشناس مالی و اداری
مالی_اداری بازاریابی
مشاهده
شرکت اسپاد نهایی
اطلاعات تماس
دفتر مرکزی : تهران، انتهای گاندی جنوبی،
بلوار بهاران،ساختمان بانک سپه، واحد 2
تلفن پشتیبانی : 88194620-021
پست الکترونیک : info@iraninsurers.com
شبکه های اجتماعی
پورتال اطلاع رسانی بیمه و بازار
پورتال اطلاع رسانی بیمه و بازار
پورتال اطلاع رسانی بیمه و بازار
پورتال اطلاع رسانی بیمه و بازار
پورتال اطلاع رسانی بیمه و بازار
پورتال اطلاع رسانی بیمه و بازار
" پایگاه اطلاع رسانی ایران اینشوررز" پایگاهی مستقل و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد که استفاده از خدمات آن رایگان بوده و مسئوليت تعیین صحت اطلاعات بر عهده بازدیدکننده می باشد. © تمامی حقوق برای شرکت توسعه تجارت الکترونیک مهرکام بین الملل محفوظ است و کپی برداری از مطالب بدون کسب اجازه ممنوع می باشد.
عضو هستید؟
لطفاً نام کاربری و رمز عبور را به صورت صحيح وارد نمائيد
رمز عبور را فراموش کرده ام
پشتیبانی آنلاین
iraninsurers.comiraninsurers.com - هقشدهدسعقثقس.زخئ - صصص.هقشدهدسعقثقس.زخئ