امروز : پنج شنبه ۲۴ آبان ماه ۱۳۹۷
درخواست عضویت ویژه نمایندگان و کارگزاران رسمی بیمه
بیمه زندگی (عمر)
پورتال اطلاع رسانی بیمه و بازار
بیمه زندگی نوع جدیدی از بیمه عمر میباشد که علاوه بر پوشش بیمه عمر سود تضمینی مرکب به همراه سود مشارکت نیز به بیمه گذار تعلق میگیرد. شما بر پایه نیازهای خود و خانواده ، در ابتدا ، میزان سرمایه لازم برای پوشش خطر فوت را انتخاب می‌كنید و با توجه به  توان مالی خود، مبالغ حق بیمه و نحوه پرداخت آن را برمی‌گزینید.
 حق بیمه‌های پرداختی شما پس از كسر حق بیمه لازم برای پوشش فوت و پوششهای اضافی ، به اندوخته سرمایه‌گذاری شما افزوده میشود.
در پایان مدت بیمه ، موجودی اندوخته سرمایه‌گذاری و سود آن به اضافه مبالغ اضافی سود مشاركت در منافع به شما پرداخت می‌شود. در صورت فوت بیمه شده ، در خلال مدت بیمه نیز ، سرمایه تعیین شده که میتواند بین 3 تا 100 میلیون تومان باشد به علاوه موجودی اندوخته سرمایه‌گذاری در هر زمان به بازماندگان یا افرادی كه قبلا تعیین كرده‌اید، پرداخت خواهد شد. مدت زمان بیمه از 5 تا 30 سال میباشد.
پورتال اطلاع رسانی بیمه و بازاربرخی از مزایای این بیمه به شرح زیر میباشد :
  • امکان برداشت اندوخته در طول مدت بیمه 
  • امکان دریافت وام بدون ضامن و وثیقه 
  • کمک هزینه های درمانی بیماریهای خاص
  • معافیت از پرداخت حق بیمه در صورت از کار افتادگی
  • پرداخت سرمایه فوت بر اثر حادثه
  • پرداخت مستمری از کارافتادگی
  • دریافت اندوخته سرمایه گذاری به صورت مستمری (حقوق بازنشستگی)
با جرات میتوان بیمه زندگی را بهترین بیمه و کارآمدترین پوشش بیمه‌ای دنیا نام برد و آن را نیاز هر خانواده بخصوص برای سرپرستان خانواده واجب و ضروری دانست.
شما میتوانید این بیمه نامه را برای فرزندانتان تهیه نمایید و در صورت حیات سرپرست از مزایا و سود برای فرزندانمان استفاده نمایید و خدایی نا کرده در اثر فوت خانوادمان از پوششهای بی نظیر سرمایه فوت و یا فوت در اثر حادثه بهره مند سازید .
با این کار ما در اصل با یک تیر دونشان را هدف گرفته ایم هم یک سرمایه گذاری میکنیم که از یک لحاظ  برای ما هم سود آور و پس انداز و هم ثروت را در پی خواهد داشت و از لحاظ دیگر آسایش و آسودگی خاطر ما را در قبال احساس مسئولیت به خانواده را فراهم خواهیم کرد.
مدت سال این بیمه نامه حداقل 5 سال و حداکثر 30 سال میباشد در نظر داشته باشید که در هر زمان بعد از سال پنجم بیمه گذار میتواند نسبط به بازخریدی خود اقدام نماید و مبالغ پرداختی خود را با سود از شرکت بیمه دریافت کند .
اقساط بیمه عمر و سرمایه گذاری بصورت ماهانه ، 3 ماهه ، 6 ماهه ، وسالانه میباشد که مطابق با درخواست بیمه گذار قابل اجرا خواهد بود .
بیمه عمر و سرمایه گذاری این امکان را برای ما فراهم نموده است که حتی با کمترین هزینه ممکن یعنی به اندازه یک بار در ماه رفتن به یک رستوران یعنی ماهیانه 25/000 تومان نا چیز فرزندان خود را بیمه عمر و سرمایه گذاری کنیم و آینده زیبای آنها را تضمین نماییم .
اگر مبالغ پرداختی ما در این بیمه بیشتر باشد و در نهایت پایان قرار داد سود بیشتری از شرکت بیمه دریافت خواهیم کرد .در ظاهر همین مبلغ بسیار کم و ناچیز بعد از گذشت 20 سال برای فرزندان ما مبلغی بالغ بر 150میلون تومان به فرزندانمان از طرف شرکت بیمه بازگردانده خواهد شد .
بیمه عمر و پس انداز ، بیمه جامع زندگی ، بیمه بازنشستگی ، بیمه اندوخته ساز ، بیمه تامین جهیزیه ، بیمه تامین هزینه تحصیلات و ... دیگر نامهای این بیمه نامه توسط شرکت های مختلف بیمه و با نظارت بیمه محترم مرکزی ج.ا.ا برای رفاه حال مردم عرضه‌‌ می‌شوند و تمام مزایا و پوششهای بیمه عمر و سرمایه گذاری را دارا میباشند.
بیشتر مردم بیمه عمر وسرمایه گذاری را با بانک مقایسه میکنند این درست میباشد که  بانک بیشتر به شما سود پرداخت میکند ، ولی بانک به شما مبلغ ناچیزی بیشتر سود پرداخت میکند حال پرسش اینجاست که آیا بانک شما را تحت پوشش سرمایه فوت و فو ت در اثر حادثه که حدود 200میلیون تومان میباشد قرار میدهد ؟ آیا بانک فرد را در برابر از کار افتادگی احتمالی پوشش میدهد ؟ آیا بانک امراض را تحت پوشش میدهد ؟ پاسخ این پرسشها خیر میباشد ما باید این نکات را برای آینده سازی در نظر بگیریم .
استعلام آنلاین
اطلاعات تماس
دفتر مرکزی : تهران، انتهای گاندی جنوبی،
بلوار بهاران،ساختمان بانک سپه، واحد 2
تلفن پشتیبانی : 88194620-021
پست الکترونیک : info@iraninsurers.com
شبکه های اجتماعی
پورتال اطلاع رسانی بیمه و بازار
پورتال اطلاع رسانی بیمه و بازار
پورتال اطلاع رسانی بیمه و بازار
پورتال اطلاع رسانی بیمه و بازار
پورتال اطلاع رسانی بیمه و بازار
پورتال اطلاع رسانی بیمه و بازار
" پایگاه اطلاع رسانی ایران اینشوررز" پایگاهی مستقل و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد که استفاده از خدمات آن رایگان بوده و مسئوليت تعیین صحت اطلاعات بر عهده بازدیدکننده می باشد. © تمامی حقوق برای شرکت توسعه تجارت الکترونیک مهرکام بین الملل محفوظ است و کپی برداری از مطالب بدون کسب اجازه ممنوع می باشد.
عضو هستید؟
لطفاً نام کاربری و رمز عبور را به صورت صحيح وارد نمائيد
رمز عبور را فراموش کرده ام
پشتیبانی آنلاین
به ایران اینشوررز
اولین پورتال جامع ارتباط تجاری بازار ، نمایندگان و کارگزاران بیمه کشور خوش آمدید.
لطفا برای حضور در پورتال، پروفایل خود را تکمیل فرمایید.
تکمیل پروفایل و حضور در این پورتال برای نمایندگان و کارگزاران بیمه رایگان است.

 
تکمیل پروفایل خروج از حساب
 
iraninsurers.comiraninsurers.com - هقشدهدسعقثقس.زخئ - صصص.هقشدهدسعقثقس.زخئ