امروز : پنج شنبه ۲۴ آبان ماه ۱۳۹۷
درخواست عضویت ویژه نمایندگان و کارگزاران رسمی بیمه
بزرگترین شرکت بیمه جهان کجاست؟
16 بازدید
يکشنبه ۲۲ فروردين ماه ۱۳۹۵
پورتال اطلاع رسانی بیمه و بازار
شرکت بیمه "پست ژاپن" بزرگترین شرکت بیمه در جهان بر اساس دارایی و ارزش بازار است.
به گزارش گروه بازار باشگاه خبرنگاران؛ شرکت بیمه پست ژاپن با بیش از 1.2 تریلیون دلار دارایی، بزرگترین شرکت بیمه جهان است و پس از آن به ترتیب "اکسا"ی فرانسه با بیش از 945 میلیارد دلار دارایی و شرکت بیمه "آلیانز" آلمان با بیش از 830 میلیارد دلار دارایی قرار دارند.
 
"ژاپن پست هولدینگز" شرکت دولتی ارائه‌ دهنده خدمات پستی و همچنین خدمات مالی، در کشور ژاپن است که دفتر مرکزی آن در منطقه "چیودا" شهر توکیو واقع شده ‌است.
 
این شرکت بر اساس برنامه خصوصی سازی دولت ژاپن، باید به طور کامل به بخش خصوصی واگذار‌‌ می‌‌شد، اما در حال حاضر، همچنان تحت مدیریت دولت ژاپن اداره‌‌ می‌‌شود.
 
در رتبه ‌بندی سال ۲۰۱۱ در فهرست هفته نامه "فورچون"، ۵۰۰ این شرکت به عنوان نهمین شرکت بزرگ جهان انتخاب شد. در سال ۲۰۱۰ این شرکت، در رتبه هفتم فهرست فورچون قرار داشت.
 
شرکت پست ژاپن در تاریخ ۲۳ ژانویه ۲۰۰۶ تاسیس شد اما فعالیت خود را در ماه اکتبر ۲۰۰۷ آغاز کرد. این شرکت از چهار بخش اصلی تشکیل شده ‌است که هر بخش آن در اختیار یک شرکت تابعه قرار دارد.
 
این در حالی است که پیش از این نیز نام چهار شرکت بیمه در ژاپن در میان 10 شرکت برتر جهان جای گرفته بود.
 
بنا بر گزارش های منتشر شده، ژاپن دارای دومین بازار بزرگ بیمه‌ دنیاست‌ و بین اقتصاد ژاپن و صنعت بیمه آن‌ رابطه تنگاتنگی وجود دارد؛ این ارتباط زمانی‌ مشخص شد که رکود اقتصادی تاثیر زیادی بر بازار بیمه این کشور گذاشت.
 
در این گزارش آمده است که حضور چهار شرکت ژاپنی در میان 10 شرکت برتر جهان نشان‌‌ می‌دهد که هر کشور بدون توجه به رویدادها و اتفاق های جهانی‌‌ می‌تواند در راستای پیشبرد منافع خود عمل کند. همچنین این حضور منعکس کننده تاثیرات رشد اقتصادی در آسیا، بحران یورو و شرایط نامناسب اقتصادی جهان است.
 
در فهرست منتشر شده همچنین شرکت بیمه آمریکایی "مت لایو" با بیش از 799 میلیارد دلار دارایی در جایگاه پنجم جای گرفته است. بعد از این شرکت آمریکایی، شرکت "نیپون لایف" ژاپن با دارایی به ارزش 649 میلیارد دلار قرار دارد.
 
در جایگاه ششم این فهرست نیز نام یک شرکت آمریکایی دیگر دیده‌‌ می‌شود. ارزش دارایی شرکت "پرودنتال" 624 میلیارد دلار برآورد شده است.
 
شرکت ایتالیایی "جنرالی" و دو شرکت بیمه در بریتانیا رده های نهم تا یازدهم این فهرست را به خود اختصاص داده اند.
 
در این فهرست کشور چین در رده بیست و یکم جای گرفته است. شرکت "پینگ آن" نخستین شرکت چینی است که با ارزش دارایی در حدود 359 میلیارد دلار جایگاه بیست و یکم را به خود اختصاص داده است. شرکت "سامسونگ لایف" کره جنوبی نیز با 133 میلیارد دلار دارایی، یکی دیگر از شرکت های آسیایی است که جایگاه چهل و نهم این فهرست را از آن خود کرده است.
اطلاعات تماس
دفتر مرکزی : تهران، انتهای گاندی جنوبی،
بلوار بهاران،ساختمان بانک سپه، واحد 2
تلفن پشتیبانی : 88194620-021
پست الکترونیک : info@iraninsurers.com
شبکه های اجتماعی
پورتال اطلاع رسانی بیمه و بازار
پورتال اطلاع رسانی بیمه و بازار
پورتال اطلاع رسانی بیمه و بازار
پورتال اطلاع رسانی بیمه و بازار
پورتال اطلاع رسانی بیمه و بازار
پورتال اطلاع رسانی بیمه و بازار
" پایگاه اطلاع رسانی ایران اینشوررز" پایگاهی مستقل و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد که استفاده از خدمات آن رایگان بوده و مسئوليت تعیین صحت اطلاعات بر عهده بازدیدکننده می باشد. © تمامی حقوق برای شرکت توسعه تجارت الکترونیک مهرکام بین الملل محفوظ است و کپی برداری از مطالب بدون کسب اجازه ممنوع می باشد.
عضو هستید؟
لطفاً نام کاربری و رمز عبور را به صورت صحيح وارد نمائيد
رمز عبور را فراموش کرده ام
پشتیبانی آنلاین
به ایران اینشوررز
اولین پورتال جامع ارتباط تجاری بازار ، نمایندگان و کارگزاران بیمه کشور خوش آمدید.
لطفا برای حضور در پورتال، پروفایل خود را تکمیل فرمایید.
تکمیل پروفایل و حضور در این پورتال برای نمایندگان و کارگزاران بیمه رایگان است.

 
تکمیل پروفایل خروج از حساب
 
iraninsurers.comiraninsurers.com - هقشدهدسعقثقس.زخئ - صصص.هقشدهدسعقثقس.زخئ